به معدن کلاب؛ باشگاه اختصاصی معدنی ها  بپیوندید

ابتدا حساب کاربری خود را فعال کنید، تا از مزایای معدن کلاب بهره‌مند شوید.

به داستان های هیجان انگیز معدن کلاب وارد شوید

با قرار گرفتن در داستان های معدن کلاب و با کسب امتیاز، جایزه دریافت کنید.

در باشگاه مشتریان معدن‌مال می‌توانید امتیاز جمع کنید و از جوایز و تخفیف‌های اختصاصی معدن‌کلاب استفاده کنید.

درباره معدن کلاب یا باشگاه مشتریان معدن مال

تداوم لذت خرید برای مشتریان همیشگی معدن‌مال از اهداف اصلی معدن کلاب است، معدن کلاب فرصتی برای همراهی بیشتر و خلق تجربه‌های متفاوت و هیجان‌انگیز است.

اگر عضو معدن کلاب شوید، می‌توانید با انجام هر خرید، ثبت نظر در مورد کالای خریداری شده یا دعوت از دوستان، امتیاز جمع کنید و از جوایز موجود در معدن کلاب بهره‌مند شوید. با خرج امتیازهای خود می توانید در قرعه کشی ها شرکت کنید و از جوایز ویژه معدن کلاب لذت ببرید.

کدهای تخفیف در معدن کلاب را ازدست ندهید!

در صفحه ی جوایز معدن کلاب با ارائه‌ی کدهای تخفیف معدن کلاب همراه شما هستیم تا با تخفیف های ویژه از خرید اقلام کالایی و دریافت خدمات متنوع لذت بیشتری ببرید.

کالاهای هدیه در معدن کلاب

در این قسمت طیف متنوعی از اقلام کالایی با تخفیف های ویژه برای شما گردآوری شده است و در بازه های زمانی کوتاه به روز رسانی می شود. با مراجعه به صفحه جوایز در دیجی کلاب می توانید اقلام کالایی مدنظرتان را با تخفیف های شگفت انگیز و یا حتی با ۱۰۰ درصد تخفیف و بصورت کاملا رایگان تهیه کنید.

چگونه در معدن کلاب امتیاز جمع آوری کنم؟

بعد از اینکه برای اولین بار وارد حساب کاربری خود در معدن کلاب شدید، می توانید با یکی از روش های زیر امتیاز کسب کنید:

 – پس از عضویت در معدن‌کلاب و بعد از خریدهای موفق و نهایی از معدن مال که ۷ روز از تحویل سفارش گذشته باشد و سفارش مرجوع نشده باشد، به ازای هر ۱۰۰ هزار تومان خرید، یک امتیاز منظور خواهد شد. سقف امتیاز برای هر سبد خرید، ۵۰ امتیاز است.
– امتیاز ثبت نظر: به هر نظر تائید شده، ۱ امتیاز به حساب کاربری که نظر را ثبت کرده است، تعلق خواهد گرفت. کالایی که ثبت در نظر در خصوص آن صورت می‌گیرد باید توسط مشتری خریداری شده باشد. نظر ثبت شده باید با قوانین “ثبت نظر” معدن‌مال منطبق باشد و پس از تایید نظر از طرف معدن مال، امتیاز در حساب کاربر منظور می‌شود. سقف امتیاز ثبت نظر، ۲۰۰ امتیاز در هر سال است.
– امتیاز دعوت از دوستان: هفت روز پس از اولین خرید موفق و قطعی دوست دعوت‌شده در معدن کلاب، به شرط عدم مرجوعی، ۵ امتیاز به دعوت‌کننده تعلق می‌گیرد. سقف امتیازات دعوت از دوستان ۱۰۰ امتیاز در سال است. برای دعوت از دوستان باید با استفاده از کد تخفیف مربوط به دعوت از دوستان که مختص هر کاربر است، دعوت انجام شود. امتیاز مربوط به این دعوت در صورتی به مشتری دعوت‌کننده تعلق می‌گیرد که دعوت‌شونده قبلا عضو معدن مال نبوده باشد و با استفاده از کد تخفیف، اولین خرید از سایت معدن مال را انجام دهد.

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0