قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی معدن مال

تعاریف

فروشگاه آنلاین: فروشگاهی بر بستر اینترنت که امکان فروش و ارائه محصولات، خدمات و دریافت وجه متقابل آن به‌صورت بر خط و بلادرنگ از طریق آن میسر است.

سامانه (پلتفرم) معدن مال: یک فروشگاه آنلاین شامل محدوده های معدنی، مواد معدنی، مصالح ساختمانی، قطعات و نجهیزات معدنی، قطعات و نجهیزات آزمایشگاهی، ماشین آلات سبک و سنگین، محصول های دانش بنیان می باشد.

کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی است که از سامانه معدن مال استفاده می‌نماید. اشخاص با ثبت‌نام در سامانه معدن مال و فشردن دکمه ثبت‌نام اعلام می‌کنند که کلیه مفاد قرارداد را مطالعه کرده و بر اساس آن اقدام به بهره‌برداری از سامانه معدن مال می‌نمایند.

خریدار: کاربری است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی، اقدام به ثبت سفارش و پرداخت هزینه محصولات مورد عرضه در سامانه معدن مال می‌نماید.

فروشنده: کسی است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی که به‌واسطه معدن مال اقدام به فروش یک محصول به‌صورت آنلاین می‌نماید.

حساب کاربری: حساب کاربری کاربر در سایت به آدرس http://madanmall.com که کاربر از طریق این حساب می‌تواند فهرست محصولات خریداری‌شده یا منتشرشده خود را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات کاربر در آنجا ثبت‌شده و قابل‌ویرایش و بروز رسانی است.

محصول: هر یک از محصولات ارائه‌شده توسط فروشندگان و سایر کاربران در معدن مال است.

محصولات بومی‌سازی شده: محصولاتی که به صورت اورجینال از سایر منابع خریداری شده و عبارت های قابل ترجمه در محصول به زبان فارسی ترجمه شده و سبک نمایش بخش های مختلف محصول نیز برای زبان فارسی (جهت راست به چپ) اصلاح شده است.

تحویل محصول: منظور از تحویل محصول، اعطای مجوز بهره‌برداری از محصول موردنظر خریدار از طریق ارائه لینک دانلود محصول موصوف و یا ارائه دسترسی بر اساس فاکتور یا قرارداد بین کاربر و معدن مال است.

کیف پول: یک مفهوم انتزاعی از کیف پول مرسوم که هنگام خریدوفروش آنلاین جهت نگهداری اطلاعات حساب افراد (اعتبار) در فروشگاه آنلاین استفاده می‌شود. اعتبار موجود در کیف پول از طریق خرید شارژ الکترونیکی قابل‌افزایش است و معمولاً در صورت وجود اعتبار کافی در کیف پول کاربر، برای پرداخت صورتحساب، نیازی به استفاده از درگاه‌های پرداخت نیست.

شارژ الکترونیکی: یک محصول الکترونیکی (معمولاً مختص همان فروشگاه آنلاین) است که کاربران با خرید و پرداخت مبلغ آن از طریق درگاه‌های بانکی موجودی کیف پول خود را افزایش می‌دهند. معمولاً با خرید شارژ الکترونیکی، مبلغی نیز به‌عنوان جایزه به کاربر (مشتری) اختصاص می‌یابد. (امکان افزایش شارژ برای مدیر سیستم نیز مهیا است)

تیکت: سند الکترونیکی که حاوی مکاتبات خریداران، فروشندگان، بازاریابان و سایر کاربران معدن مال می باشد.

سیستم جامع تیکت: قابلیتی در حساب کاربری کاربران است که کلیه مکاتبات الکترونیکی خریداران، فروشندگان، بازاریابان و سایر کاربران یا معدن مال در آنجا ثبت و از طریق شماره تیکت قابل‌پیگیری است.

پشتیبانی: منظور از پشتیبانی، پاسخگویی به مشکلات مربوط به امور خرید و فروش مشتریان می باشد.

درگاه پرداخت: یک سرویس تجارت الکترونیک است که کارت‌های بانکی را برای پرداخت جهت فروشگاه‌های آنلاین و سنتی پردازش می‌کند. درگاه پرداخت انتقال اطلاعات کلیدی بین پورتال پرداخت وب‌سایت معدن مال به پردازنده/بانک را تسهیل می‌کند.

کارشناسی: شخصی را که به مناسبت دانش و مهارت و معلومات، توانایی تشخیص در موضوعی فنی و تخصصی را داشته باشد، کارشناس می گویند. موضوع دارای جنبه فنی و تخصصی را که باید توسط کارشناس بررسی و اظهار نظر شود، کارشناسی نامند.

قوانین

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “معدن مال” و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد:

خرید محصول از فروشگاه اینترنتی “معدن مال” بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

اطلاعات و مشخصات محصولهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی “معدن مال” از منابع زیر تامین می‌شود:

۱- اطلاعاتی که توسط نمایندگی‌ها و افراد معتبر در این حوزه ارائه می‌شوند.

۲- اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.

فروشگاه اینترنتی “معدن مال” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فناوری‌ها متعهد است از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویس‌ها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی “معدن مال” شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی “معدن مال”
می باشد.

نکات مهم قبل از معامله

 • ذخیره‌ی اطلاعات: اطلاعات فروشنده و آگهی را حتماً ذخیره کنید تا در صورت نیاز، دسترسی سریع داشته باشید.
 • امنیت در ملاقات: اگر می‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید بپردازید یا محصولی گران قیمتی را با خود حمل کنید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً کسی همراه شما باشد. در غیر این صورت، فردی را در جریان جزئیات مکان و زمان ملاقات و مشخصات طرف مقابل بگذارید.
 • درخواست فاکتور خرید: در مورد برخی محصولها، بهتر است فاکتور خرید را به همراه داشته باشد.
 • مدارک مالکیت و شناسایی محصول: در معاملات ماشین آلات راه‌سازی و معدنی، بررسی تمام مدارک مالکیت و شناسایی ماشین آلات راه‌سازی و معدنی الزامی است. تجربه نشان داده است ماشین آلاتی که با تفویض وکالت‌های مکرر مورد معامله قرار می گیرند، مشکوک هستند.
 • پرهیز از مزاحمت: دادن اطلاعات شخصی که نامربوط به معامله است، فقط احتمال مزاحمت را بالا می برد.
 • مدارک آزمایشگاهی : ممکن است نمونه گیری از ماده معدنی به طرز دقیق صورت نگرفته باشد بهتر است قبل از معامله در حضور طرفین نمونه گیری استاندارد انجام شود.
 • مدارک و گزارشات اکتشافی: نظر کارشناسان معتمد دادگستری بر آگهی های واگذاری و مشارکت از روی گزارشات اکتشافی و بازدید از محل می‌باشد لذا ممکن است اصول اکتشاف به درستی لحاظ نگردیده باشد.
 • پرهیز از اعتماد بی‌جا: ارائه کردن اطلاعات شخصی در متن آگهی مانند آدرس، شماره تلفن ثابت، اطلاعات حساب بانکی، شناسه شبکه های اجتماعی و … معیاری برای اعتماد کردن به طرف مقابل نیست. چون ممکن است از اطلاعات شخص دیگری سوء استفاده شده باشد.
 • مغایرت محصول با اطلاعات آگهی: در صورت مطابق‌ نبودن مشخصات محصول با مشخصات ذکر شده توسط فروشنده، محصول را بلافاصله برگشت دهید و نزد خود نگه ندارید.

فروش و تحویل سفارش

در صورتی که معدن مال به دلایلی خارج از اراده و اختیار خود، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نماید.

ارزش محصول یا محصولهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش محصول اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه محصول خواهد بود.

مدت گارانتی و نام شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضیحات هر کالا ذکر شده است. در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد.

شرایط برگشت محصول

هرگونه نقص و عیب فنی محصول، باید در مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن  “28424110-021 “ داخلی ۱ و یا ایمیل info@madanmall.ir به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از ۲۴ ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست.(خاطرنشان می‌سازد این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری می‌گردد)

در صورتی که فرد خریدار بخواهد وجه محصول را به طور ناقص پرداخت کند محصول بدون هماهنگی، برگشت خواهد خورد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد.

عدم انطباق محصولی ارسال شده با سفارش شما، در مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن “۲۸۴۲۴۱۱۰-۰۲۱ “  یا ایمیل  info@madanmall.irبه مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات، محصول بدون دریافت هیچ هزینه‌ای مجددا برای شما ارسال شود. بدیهی است عدم اطلاع‌رسانی پس از ۲۴ ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند (روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است). فروشگاه اینترنتی معدن مال به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اینترنتی معدن مال همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی معدن مال محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای محصولی به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی محصول یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

کاربران باید هنگام سفارش محصولی مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت محصول باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

پشتیبانی از محصولات

 •    بررسی دیدگاه‌های هر محصول، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ‌ها می‌تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده از محصول باشد.
 • ·           پشتیبانی محصولات خریداری‌شده صرفاً توسط فروشندگان انجام خواهد شد و معدن مال صرفاً مطابق شرایط مرجوعی محصولات نظارت بر روند پشتیبانی را بر عهده دارد. 
 • ضمانت سالم بودن محصول و انطباق محصول با مشخصات خریداری شده صرفاً برعهده فروشنده است و معدن مال هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. در صورت وجود هر گونه نقص یا اشکال در محصول یا مشخصات محصول، فروشنده علاوه بر پرداخت خسارات وارده به جایگاه معدن مال بر اساس نظر داوری و شخص خریدار، ملزم به پرداخت کلیه هزینه های جابه جایی محصول است.
 • در صورت عدم ارائه جایگزین محصول به خریدار توسط فروشنده، معدن مال مجاز به حذف فروشنده از وبسایت معدن مال است.
 • ·             خدمات پشتیبانی شش‌ماهه تضمین‌شده به مدت شش ماه از تاریخ ثبت سفارش (به صورت لحظه ای نخواهد بود) و با حداکثر زمان پاسخگویی ۴۸ ساعت (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) برای هر تیکت توسط طراح و یا فروشنده هر محصول ارائه می‌شود. بدیهی است که معدن مال خدمات پشتیبانی ارائه نمی‌دهد.
 • ·           درصورتی‌که محصولی مجهز به مدال پشتیبانی ۲۴ ساعت باشد، این مدال بدان معناست که ظرف ۳۰ روز از تاریخ ثبت سفارش و خرید مجوز بهره‌برداری، حداکثر زمان پاسخگویی ۲۴ ساعت برای هر تیکت خواهد بود.
 • با توجه به موارد فوق‌الذکر، فروشنده تعهدی به فراهم نمودن موارد زیر جهت پشتیبانی محصولات خریداری شده را ندارد.
  • ارائه راهنمای فارسی استفاده از محصولات؛ (راهنمای استفاده از محصولات بومی‌سازی شده صرفاً به زبان‌اصلی و در منابع اصلی همان محصول قابل‌دسترسی خواهد بود)

تبصره: در برخی محصولات، فروشندگان به ‌صورت اختیاری راهنمای فارسی استفاده از محصول را نیز ممکن است ارخدمات شخصی‌سازی و اعمال تنظیمات و پیکربندی محصولات خریداری‌شده برای خریدار

 • رفع مشکلات مربوط به هسته وردپرس یا سایر افزونه‌های ناموجود در محصول خریداری‌شده از جمله در زمان پاسخ به سوالات کاربران
 • خدمات شخصی‌سازی و اعمال تنظیمات و پیکربندی محصولات خریداری‌شده برای خریدار

کارشناسی

به منظور دریافت خدمات کارشناسی از معدن مال، کاربر می‌تواند از طریق سایت معدن مال یا تماس با شماره پشتیبانی معدن مال درخواست خود را ثبت نماید.

گزارش کارشناسی معدن مال صرفاً در صورتی اصیل و قابل استناد است که از طریق وبسایت معدن مال و به صورت آنلاین به کاربر ارائه گردد در غیر اینصورت هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه معدن مال نخواهد بود.

گزارش کارشناسی معدن مال صرفاً برای مدت ۲۴ ساعت پس از صدور معتبر است.

گزارش کارشناسی معدن مال صرفا به منظور اطلاع درخواست کننده از وضعیت سلامت محصول و دریافت مشاوره در امر خرید و فروش محصول است لذا این گزارش فاقد هرگونه ارزش قانونی و قضایی دیگری می‌باشد.

کارشناسی محصولات  منوط به حضور و همکاری فروشنده در هنگام کارشناسی می باشد.

شرایط تضمین کارشناسی

کارشناسان معدن مال از دقت، تجربه و مهارت کافی برخوردارند و حین بازدید از محصول و انجام عملیات کارشناسی از ابزارهای دقیق و پیشرفته استفاده می‌کنند.

معدن مال هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اشتباه کارشناسان در کارشناسی محصول ندارد مگر در صورت اثبات تقصیر کارشناس که شامل موارد زیر می باشد:

اعلام ادعای اشتباه در کارشناسی توسط کاربر ظرف کمتر از ۲۴ ساعت از زمان صدور گزارش کارشناسی از طریق تماس با تلفن های پشتیبانی معرفی شده صورت گرفته باشد.

در صورت وجود سند برای محصول، انتقال سند رسمی محصول به نام خریدار ظرف کمتر از ۲۴ ساعت از زمان صدور گزارش کارشناسی بعمل آمده باشد.

سلب مسئولیت کارشناسی

کارشناسان معدن مال گزارشی را به صورت شفاهی به مشتری ارائه نخواهند کرد و هرگونه گزارش یا اطلاعات بیان شده به صورت شفاهی از جانب کارشناسان به مشتریان فاقد اعتبار است.

کارشناسی قیمت محصول توسط کارشناسان معدن مال صرفاً به منظور مشاوره بوده و مسئولیتی در رابطه با قیمت نهایی معامله یا عدم انجام معامله، متوجه معدن مال نخواهد بود.

کارشناسان معدن مال فقط اطلاعات موجود محصول را ارزیابی می‌کنند و برای هرگونه مورد دیگری تعهدی ندارند.

معدن مال و کارشناسان معدن مال در قبال مشکلاتی که قابل رویت نمی‌باشند مانند وجود مواد غیراستاندارد در ذات محصول که در دید کارشناس نمی باشد مسئولیتی ندارند.

تست محصول فقط با اجازه فروشنده و در صورتی که به تشخیص کارشناس، شرایط از جهت زمان و مکان مساعد باشد انجام خواهد گرفت.

کاربر حق هرگونه ادعا و اعتراض در خصوص موارد موضوع این بند را از خود سلب و ساقط نموده است.

 قوانین و مقررات فروشنده در معدن مال

موارد زیر تماما ممنوع الاستفاده خواهند بود:

 • درج قیمت در عنوان آگهی
 • استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی محصول و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند،
 • استفاده از حروف انگلیسی برای نوشتن عبارات فارسی (اصطلاحا فینگلیش): استفاده از زبان انگلیسی برای نوشتن کلمات غیرفارسی و برندها و یا ثبت آگهی به زبان انگلیسی مانعی ندارد،
 • هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،
 • فروش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض «قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان»،
 • شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه، ممنوع است،
 • هر گونه محصولیی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و امثال آن،
 • آگهی‌هایِ خارج از حوزه معدن و صنایع وابسته،
 • درج شماره حساب در متن آگهی
 • خدمات و محصولهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،
 • معرفی سایت‌، محصول یا خدماتی که به هر شکلی قصد رقابت با معدن مال را دارند،
 • درج مکرر آگهی‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز،
 • ارسال مجدد یک آگهی‌‌ که از زمان حذف آن توسط کاربر، بیش از ۲۴ ساعت سپری نشده باشد،
 • هرگونه اشاره کسب و کارها به شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و یا اینستاگرام در بخش توضیحات،
 • درج سامانه پیامکی در متن آگهی.
 • هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و معدن مال در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

شرایط استفاده و مشاهده آگهی

هرگونه استفاده از معدن مال به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. معدن مال هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ معدن مال استفاده می‌کنند.

 • مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده کاربر است و معدن مال هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهی شما از این سایت ندارد.
 • معدن مال هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی به غیر از اخذ تعهد از ایشان به رعایت کلیه مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران منعقد نمی‌کند. کاربرانِ معدن مال در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین معدن مال، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.
 • مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به معدن مال ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده­ی فرستنده اطلاعات است.
 • معدن مال مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکس ارسالی به سایت، یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربر یا ایجاد شده توسط کاربر می‌باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
 • مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به معدن مال که به واسطه‌ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و معدن مال مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
 • آگهی‌های معدن مال با هزینه گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از معدن مال حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به معدن مال را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

در صورت بروز مشکل

در صورت بروز هرگونه مشکل از سوی آگهی‌دهندگان یا آگهی‌بینندگان، از طریق ایمیل یا تماس با پشتیبانی معدن مال، ما را در جریان قرار دهید.

منابعی که می‌توانند در صورت نیاز به پیگیری مشکلات یا استعلام محصول به شما کمک کنند:

۱- پلیس فتا

www.cyberpolice.ir

۲- تصدیق اصالت اسناد و اوراق دفاتر اسناد رسمی:

http://confirm.ssaa.ir

۳- پیگیری آخرین وضعیت استعلام الکترونیکی ملک:

http://inquirystatus.ssaa.ir/

۴- استعلام ثبت شرکت:

http://irsherkat.ssaa.ir/Design/SearchCompanyPublicInfo.aspx

۵- سامانه کاداستر معدن

https://cadastre.mimt.gov.ir/default.aspx

سایر قوانین

 1.  کاربر بایستی پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و موارد مشابه دقت فرماید.
  1. ۲-       محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان معدن مال و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، در معدن مال توقف فروش خواهد شد.
  1. هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار معدن مال شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و معدن مال حق غیرفعال نمودن کاربران و اقدام قانونی علیه نامبردگان را جهت مطالبۀ خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت. انتشار مطالب غیر واقع از سامانه معدن مال و یا هر یک از محصولات آن نیز مشمول این بند می‌گردد. کاربر می‌پذیرد در صورت نقض تعهد حاضر موظف است مبلغ دویست میلیون ریال به سبب نقض تعهد قراردادی به معدن مال بپردازد. این بند نافی حق معدن مال  برای اقدام به پیگیری‌های کیفری یا حقوقی جهت احقاق حق نیز نمی‌باشد.
  1. کاربر متعهد است طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران از سامانه معدن مال استفاده نماید. درصورتی‌که به سبب عدم رعایت قوانین و قرارداد حاضر توسط کاربر، معدن مال  ملزم به پرداخت مبالغی به مراجع قضایی، اداری، دولتی، سایر مراجع یا به اشخاص ثالث گردد ( ازجمله هزینه‌های دادرسی و هزینه اخذ وکیل)، کاربر موظف است کلیه مبالغ پرداخت‌شده را به معدن مال پرداخت نماید.
  1. تمامی اطلاعات کاربران به‌عنوان اطلاعات محرمانه نزد معدن مال محافظت‌شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام قضایی ذیصلاح. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، معدن مال  مکلف به ارائه اطلاعات کاربران به مراجع مذکور است،
  1. کاربر متعهد است به درخواست معدن مال ، درصورتی‌که معدن مال  به سبب نقض این قرارداد توسط کاربر، دعوایی را علیه وی یا شخص ثالث طرح نماید، هزینه‌هایی را که به این سبب متحمل می‌شود، ازجمله به‌نحو غیر انحصاری هزینه‌های دادرسی و حق‌الزحمه وکیل را پرداخت نماید.
  1. این شرایط و ضوابط و سایر اطلاعیه‌های حقوقی که معدن مال  در سامانه معدن مال  منتشر می‌سازد، رابطه‌ی قراردادی را در رابطه با وب‌سایت معدن مال میان کاربر و معدن مال  به وجود می‌آورند. درصورتی‌که یک یا چند بند از بندهای این قرارداد به هر دلیلی بی‌اعتبار، غیرقانونی و یا غیرقابل اجرا باشد، این عدم اعتبار، غیرقانونی بودن و یا غیرقابل اجرا بودن نباید بر دیگر مفاد این قرارداد تأثیر بگذارد و این قرارداد باید طوری تعبیر شود که گویی چنین ماده بی‌اعتبار، غیرقانونی و یا غیرقابل اجرایی در آن وجود ندارد؛ همچنین قرارداد باید در حد امکان بر اساس شرایط و هدف اصلی‌اش اجرا گردد.
  1. معدن مال  می‌تواند قرارداد حاضر را به صلاحدید خود و در هر زمان تغییر دهد. قرارداد اصلاح‌شده فوراً پس از قرار گرفتن بر روی وب‌سایت یا در زمانی که معدن مال  تعیین می‌نماید، لازم‌الاجرا خواهد شد و کاربر مسئولیت بررسی به‌روزرسانی احتمالی قرارداد را بر عهده دارد. این تغییر از طریق پیامک، پنل کاربری یا ایمیل به اطلاع کاربر رسیده و استمرار استفاده از سامانه، پس از لازم الاجرا شدن این تغییرات به منزله قبول آن است . معدن مال  درصورتی‌که بخواهد تغییر اساسی را در قرارداد صورت دهد، ۱۰ روز پیش از قرار گرفتن آن در وب‌سایت، اطلاعیه اصلاح قرارداد را در وب‌سایت قرار خواهد داد و کاربر در صورت مخالفت با آن، صرفاً می‌تواند خرید از سامانه معدن مال  را متوقف نماید و با ارسال درخواست خود به معدن مال  اطلاع دهد. در این‌صورت کاربر حق خرید هیچ محصولی را از معدن مال  ندارد. مفاد قرارداد حاضر بدون اعمال اصلاحات، صرفا در خصوص محصولات خریداری شده، تا زمان انقضای مدت قرارداد پابرجا خواهد بود ولیکن پس از خاتمه مدت قرارداد، قرارداد تمدید نخواهد شد و حساب کاربری کاربر موصوف مسدود خواهد شد. در هر صورت معدن مال  مسئول خساراتی که به سبب اصلاح یا توقف وب‌سایت معدن مال ، به کاربر یا شخص ثالث وارد می‌شود نخواهد بود.
  1. کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را خوانده و فهمیده است و موافقت می‌نماید که مفاد و شروط آن برای او لازم‌الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه کامل میان معدن مال  و کاربر است و هر توافق کتبی یا شفاهی دیگری سابق بر آن‌که در رابطه با خدمات سامانه معدن مال  است، ملغی است.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0