قوانین معدن کلاب

معدن‌کلاب

باشگاه مشتریان معدن مال با هدف تداوم لذت خرید، رضایتمندی و قدردانی از مشتریان معدن مال ایجاد شده است. مشتریان می‌توانند با نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری خود در معدن مال در معدن‌کلاب هم عضو شوند و براساس فعالیت‌هایی از جمله خرید، ثبت نظر در خصوص کالای خریداری‌شده و دعوت از دوستان امتیاز جمع‌آوری کرده و از پیشنهادهای ویژه ارائه شده در معدن‌کلاب بهره‌مند شوند.

قوانین معدن‌کلاب (باشگاه مشتریان معدن مال)

– امتیاز خرید بعد از عضویت در معدن‌کلاب محاسبه می‌شود. توجه داشته باشید به خریدهایی که قبل از عضویت در معدن‌کلاب انجام داده‌اید، امتیازی تعلق نمی‌گیرد.
– پس از عضویت در معدن‌کلاب و بعد از خریدهای موفق و نهایی از معدن مال که ۷ روز از تحویل سفارش گذشته باشد و سفارش مرجوع نشده باشد، به ازای هر ۱۰۰ هزار تومان خرید، یک امتیاز منظور خواهد شد. سقف امتیاز برای هر سبد خرید، ۵۰ امتیاز است.
– امتیاز ثبت نظر: به هر نظر تائید شده، ۱ امتیاز به حساب کاربری که نظر را ثبت کرده است، تعلق خواهد گرفت. کالایی که ثبت در نظر در خصوص آن صورت می‌گیرد باید توسط مشتری خریداری شده باشد. نظر ثبت شده باید با قوانین “ثبت نظر” معدن‌مال منطبق باشد و پس از تایید نظر از طرف معدن مال، امتیاز در حساب کاربر منظور می‌شود. سقف امتیاز ثبت نظر، ۲۰۰ امتیاز در هر سال است.
– امتیاز دعوت از دوستان: هفت روز پس از اولین خرید موفق و قطعی دوست دعوت‌شده در معدن کلاب، به شرط عدم مرجوعی، ۵ امتیاز به دعوت‌کننده تعلق می‌گیرد. سقف امتیازات دعوت از دوستان ۱۰۰ امتیاز در سال است. برای دعوت از دوستان باید با استفاده از کد تخفیف مربوط به دعوت از دوستان که مختص هر کاربر است، دعوت انجام شود. امتیاز مربوط به این دعوت در صورتی به مشتری دعوت‌کننده تعلق می‌گیرد که دعوت‌شونده قبلا عضو معدن مال نبوده باشد و با استفاده از کد تخفیف، اولین خرید از سایت معدن مال را انجام دهد.

نحوه استفاده از امتیاز

– خرج امتیاز: پیشنهادهای متنوع معدن‌کلاب از طریق ورود به حساب کاربری و مراجعه به قسمت جوایز قابل مشاهده است. در این قسمت می‌توانید به انتخاب خود، امتیاز کسب شده را برای هر یک از پیشنهادهای مطرح شده استفاده کنید.
– گفتنی است امتیازهای ذکر شده صرفا جهت استفاده از پیشنهادهای معدن‌کلاب بوده و امکان نقد شدن ندارند. امتیاز استفاده شده و جایزه دریافت شده از معدن‌کلاب به هیچ وجه قابل استرداد نخواهد بود.
– لازم به توضیح است جوایز معدن‌کلاب ثابت و دائمی نیست و معدن‌کلاب تعهدی بابت ثابت نگه داشتن این جوایز در طول زمان را ندارد.
– لازم به ذکر است تخصیص امتیازات قابل استفاده برای گرفتن جوایز معدن‌کلاب هم از قواعد ثابت تبعیت نکرده و امکان تغییر آن برای معدن‌کلاب محفوظ است.

روش استفاده از کدهای تخفیف

– کدهای تخفیف ارائه شده در دیجی‌کلاب دارای شرایط و قوانین منحصر به فرد است و برای استفاده از آنها باید شرایط مذکور در قسمت جزئیات کد تخفیف به طور کامل رعایت شود تا تخفیف مورد نظر برای کاربر در نظر گرفته شود.
– مهلت استفاده از هر کد تخفیف در صفحه مربوط به دریافت آن کد درج می‌شود. در صورت پایان تاریخ اعتبار، کدهای تخفیف قابل تمدید یا تعویض نیست و امتیاز آنها غیر قابل بازگشت خواهد بود.
– برای رعایت هر چه بیشتر امنیت کاربران، اگر یک کد تخفیف معدن مال از معدن‌کلاب دریافت نمایید، کد تخفیف شما فقط در همان حساب کاربری که با آن کدتخفیف را دریافت کرده اید قابل استفاده است و در سایر حساب‌های کاربری امکان استفاده ندارد.
– کلیه امتیازهای کسب شده امسال تا پایان سال بعد معتبر است. یعنی امتیازهایی که در سال ۱۳۹۹ کسب شده، تا پایان سال ۱۴۰۰ معتبر بوده و پس از آن منقضی شده و غیر قابل بازگشت است.
– معدن‌کلاب در حال حاضر فقط متعلق به اشخاص حقیقی است و برای حساب‌های کاربری حقوقی امتیازات و جوایز جداگانه ای بر حسب نوع کالا خریداری شده تعلق خواهد گرفت. شایان ذکر است در صورت خرید شخص حقیقی به نام شخص حقوقی و درخواست صدور فاکتور حقوقی، امتیازی در معدن‌کلاب به هیچ یک از این اشخاص بابت ثبت سفارش تعلق نخواهد گرفت.

قوانین قرعه کشی معدن‌کلاب

– با خرج هر ۱۰ امتیاز ، یک شانس شرکت در قرعه‌کشی دریافت خواهید کرد که پس از دریافت، قابل بازگشت نیست. در این خصوص هیچ‌گونه محدودیتی در تعداد خرید شانس‌های قرعه‌کشی برای کاربران وجود ندارد.
– طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری پس از انجام قرعه کشی با برندگان تماس گرفته می‌شود و هماهنگی‌های لازم جهت تحویل جایزه به ایشان صورت می‌گیرد، تماس با برندگان قرعه‌کشی از طریق اطلاعات تماس ثبت شده توسط برندگان در حساب کاربری در وبسایت معدن مال انجام می‌شود. اسامی برندگان در قسمت  معدن پلاس هم اعلام خواهد شد.
– هر جایزه تا ۶۰ روز بعد از اعلام نتایج قرعه‌کشی برای برنده نگهداری می‌شود و در این بازه زمانی تیم معدن‌کلاب برای اعطای آن با برنده تماس خواهد گرفت. چنانچه تماس‌ها ناموفق باشد و یا تا پایان موعد مقرر برنده برای دریافت جایزه اقدام نکند، همه حقوق مادی و معنوی مالکیت جایزه مذکور برای معدن‌کلاب محفوظ خواهد بود.
– سایر شروط قرعه کشی و جوایز آن در خبرنامه (معدن‌پلاس) اطلاع رسانی می‌شود.

شایان ذکر است معدن کلاب می تواند در هر زمان قوانین معدن کلاب (باشگاه مشتریان معدن مال) را حسب صلاحدید خود به روز رسانی نماید و این موضوع را جهت آگاهی اعضای دیجی کلاب از طریق درج در همین صفحه و ارسال ایمیل یا پیامک به آنها اطلاع رسانی می نماید.

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0