مشتریان گرامی تحت شرایطی قادر به مرجوع کردن محصولات هستند.

در معدن مال تا ۷ روز پس از دریافت محصول می توانید، آن را بازگردانید. همچنین سایر شرایط مرجوع کردن کالا در این صفحه قابل مشاهده است.

عدم تمایل مشتری به استفاده از کالا

در صورت عدم نیاز به کالا، امکان بازگشت کالا به مدت ۷ روز پس از دریافت کالا امکان پذیر است.  شرایط الزامی به منظور استفاده از بازگشت ۷ روزه عبارتند از:

  • – استفاده نکردن از محصول
  • – سالم بودن محصول از لحاظ فیزیکی و فنی
  • – مخدوش نشدن بسته بندی محصول (در صورت داشتن بسته بندی)در این حالت هزینه بازگشت محصول بر عهده خریدار خواهد بود.

محصولات دارای آسیب

در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی فیزیکی بر روی محصول و یا در بسته بندی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت محصول، ایراد و آسیب را به اطلاع واحد پشتیبانی معدن مال رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه معدن مال نخواهد بود.

مغایرت در محصول خریداری شده با محصول ارسالی

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین محصول خریداری شده و محصول دریافتی و یا مغایرت با محتوا و اطلاعات مندرج در سایت، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت محصول مغایرت را به اطلاع واحد پشتیبانی معدن مال رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه معدن مال نخواهد بود.

اشکال فنی در محصول

در صورت مشاهده هرگونه اشکال فنی در محصول حداکثر تا زمان دو روز کاری پس از دریافت محصول، مغایرت را به اطلاع واحد پشتیبانی رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (دو روز کاری) مسئولیتی متوجه معدن مال نخواهد بود.

نحوه مرجوع نمودن کالایی که نیاز به ساخت داشته باشد:

برای محصولات و دستگاه‌هایی که طبق سفارش و درخواست خریدار ساخته می شوند،  درصدی از مبلغ پیش فاکتور (قرارداد) پس از تایید واحد فروش، به عنوان پیش پرداخت ساخت و باقی مبلغ، زمان آماده شدن محصول از طریق شماره حساب های اعلامی دریافت می‌گردد.
در صورتی که خریدار به هر دلیلی دستگاه یا محصولاتی را که برای ساخت؛ سفارش داده تحویل نگیرد، پس از اتمام پروسه ساخت و تسویه کامل مبلغ پیش فاکتور، کالای ساخته شده تا ۱۵ روز در کارگاه به صورت امانت نگه‌داری می‌شود.


پس از پایان این زمان در صورت نیاز به نگه‌داری بیشتر و امکان ادامه این کار، با موافقت شرکت سازنده و پرداخت هزینه انبارداری، دستگاه در انبار نگه‌داری می‌شود. در غیر اینصورت شرکت سازنده و معدن مال به عنوان فروشنده هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت وارد شده به دستگاه نخواهند داشت.
همچنین در صورتیکه خریدار در هر مرحله از ساخت و قبل از تحویل محصول، از خرید خود منصرف شود، طبق بند ضرر و زیان قرارداد ساخت، بخشی از مبلغ پیش پرداخت به عنوان ضرر و زیان فروشنده کسر میشود (حداقل ۲۰ درصد قیمت محصول)

نحوه ارسال محصول برای معدن مال:

در صورتی که محصول دریافتی شرایط بازگشت را داشته باشد؛ کافیست با پشتیبانی معدن مال به شماره ۷۹۳۱۴ داخلی ۱ تماس بگیرید و با انجام هماهنگی‌های لازم محصول را به آدرس اعلامی ارسال کنید.
محصول بازگشتی باید به همراه همه متعلقات و لوازم جانبی باشد و توسط خریدار به خوبی بسته بندی شده باشد.

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0